Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami
Robert Kania
02-339 Warszawa, ul. Grójecka 64 kl. II
tel.: +48 22 405 68 72
fax: +48 22 405 68 71
mobile +48 607 858 440
o firmie
Jako firma AMIN Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami działamy na rynku od dobrych kilku lat. Na zaufanie Naszych dotychczasowych klientów zapracowaliśmy uczciwą i ciężką pracą. We współpracy z Klientami jesteśmy rzetelni, więc nasi Kontrahenci zyskują dobrze opracowaną strategię rozwoju i utrzymania nieruchomości.

Pracownicy ADMIN, swoja wiedzą merytoryczną z zakresu ekonomii i prawa oraz doświadczeniem zawodowym pragną zagwarantować Państwu obsługę powyżej standardów na rynku nieruchomości. Dla nas w zarządzaniu nieruchomościami najważniejsi są ich mieszkańcy. W dużych Wspólnotach Mieszkaniowych nie jest łatwo przekonać wszystkich członków, aby wspierali realizację istotnego projektu. Dzięki przejrzyście prezentowanym ofertom i dobremu przygotowaniu merytorycznemu, uzyskujemy akceptacje projektów poprawiających zarówno komfort mieszkańców jak i stan techniczny budynków. Nie boimy się trudnych decyzji i mediacji z właścicielami nieruchomości oraz zewnętrznymi podmiotami. Jesteśmy dobrze przygotowani do pełnej realizacji postawionego nam zadania, dzięki czemu zyskujemy uznanie coraz większej rzeszy klientów.

Dodatkowo, posiadane przez nas ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej gwarantuje bezpieczną i pozbawioną ryzyka współpracę.
 
administracja button img
konserwacja | remonty | przeglądy
abc dla właścicieli
zapytanie ofertowe
kartoteka on-line
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright ©2012 Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Robert Kania